Prognozy i trendy w polskim Lean Management 2020

Nowy Rok to czas podsumowań trendów i prognoz. Jakie trendy da się zauważyć w polskim Lean Management? Do rozmowy zapraszam doświadczonego eksperta – Grażynę Potworę.

Grażyna Potwora & Sunrise

Szczupłe zarządzanie to termin coraz lepiej rozpoznawalny przez Polaków. Nasza wspólna rozmowa dostarczy Wam wiele odpowiedzi na temat zmian, które są zauważalne na polskiej scenie Lean Management. Dyskutujemy zagadnienia i różnice powiązane z Lean Office i Lean Factory. Dodatkowo, opowiemy Wam o nowych obszarach zastosowań szczupłego zarządzania, a także błędach popełnianych przez osoby zarządzające i wdrażające Lean. Będzie więc o szpitalach i służbie zdrowia, a nawet spółkach komunalnych czy edukacji. Osobny blok rozmowy to sfera życia osobistego człowieka i zysk, który wnosi stosowanie metod Lean w różnych dziedzinach życia.

Grażyna Potwora

Do rozmowy zaprosiłem znanego eksperta z dwudziestoletnim doświadczeniem we wdrażaniu Lean Management i narzędzi szczupłej produkcji, czy usług: Grażynę Potworę. Spotykamy się na Śląsku, aktywnie spędzając czas, aby dostarczyć Wam najświeższych informacji o tym co dzieje się na leanowej scenie w Polsce.

Posłuchajcie zapisu rozmowy na kanale Youtube „Lean Po Polsku – Sławomir Szczepaniec”. Dołączcie do nas by wiedzieć więcej!

Udostępnienie