Rekomendacja
O mnie

Jestem inżynierem, ekspertem Power Solutions pracującym w przemyśle bateryjnym i R&D. Pasją dziennikarstwa zaraziłem się na studiach wiele lat temu. W roku 2015 zacząłem studia „Lean Management” i od tej pory stałem się gorącym orędownikiem podejścia Lean w fabryce, biurze i ... w życiu osobistym. Będę szczęśliwy jeśli odkryjesz korzyści Lean Management wraz ze mną!

Misja projektu 

“LEAN Po Polsku - Sławomir Szczepaniec” jest udostępnianie wiedzy fachowej na temat kultury i narzędzi LEAN oraz zasad KAIZEN jak najszerszej grupie społeczeństwa, tak aby podnosić jakość życia zawodowego i prywatnego każdego Polaka.  W tym celu Czytelnikom bloga przekazuję recenzje książek oraz szkoleń zawsze dbając o wysoki poziom merytoryczny publikacji. Wraz z przyjaciółmi z branży LEAN prowadzimy edukację studentów i współpracujemy z kołami studenckimi uczelni wyższych.

Jako dziennikarz

Nagrałem kilkaset podcastów i napisałem kilkadziesiąt artykułów/recenzji na temat narzędzi i kultury “szczupłego zarządzania”. Opublikowałem kilka artykułów w piśmie “Szef Utrzymania Ruchu” wraz z najlepszymi fachowcami
branży. Moje materiały są dostępne w mediach społecznościowych: LinkedIN, Facebook i YouTube.

Jako promotor marki

Współpracowałem w przeszłości z czołowymi firmami branży konsultingowej (np. ABK, IDP, LUQAM i wydawnictwami w Polsce
(np. Wydawnictwo LEI Polska) oraz uczelniami (WSB Wrocław, Politechnika Śląska) i fundacjami (Lean Education).

Zapraszam do współpracy firmy i osoby zajmujące się Lean, branżę konsultingową  i wydawniczą. Wysoką jakościa publikacji zdobyłem już ponad 6000 followersów w  mediach społecznościowych – a ich liczba stale rośnie (06.2019)  Promując Państwa markę pomogę Państwu rozwinąć działalność gospodarczą,  pomagając jednocześnie powiększyć świadomość społeczną na temat kultury LEAN w  Polsce. 

Z wyrazami szacunku

Sławomir Szczepaniec 
dziennikarz / promotor marki / inżynier

Referencje

Rekomendacja
Rekomendacja
Rekomendacja
Rekomendacja
Rekomendacja
Rekomendacja

Znajdź mnie na