Rekomendacja
Sławomir Szczepaniec

Jest ekspertem Power Solutions pracującym w przemyśle elektronicznym. Zajmował się pracami R&D w przemyśle bateryjnym i konstrukcją oraz badaniem sprzętu mikrofalowego w Ośrodku Techniki Jądrowej we Wrocławiu. Miał możliwość testować i certyfikować baterie dla czołowych firm z branży automotive, medycznej i AGD. Pełnił rolę inżyniera aplikacyjnego na teren Europy dla amerykańskiej firmy z branży Power Solutions biorąc udział w międzynarodowych projektach i pracując z zespołem inżynierów z całego świata.

Pasją dziennikarstwa zaraził się na studiach dwadzieścia lat temu, co zaowocowało kilkuset nagraniami audio i wideo oraz artykułami w prasie specjalistycznej (np. Szef Utrzymania Ruchu). Występuje na konferencjach specjalistycznych (np. Evertiq EXPO). Stał się gorącym orędownikiem podejścia Lean w fabryce, biurze i ... w życiu osobistym. Autor portalu http://leanpopolsku.pl/, jeden z czołowych dziennikarzy zajmujących się Lean w Polsce. Zwolennik miękkiego podejścia i budowy kultury Lean Management. Certyfikowany coach, który ciągle uczy się jak zadawać lepsze pytania.

„Pasja Lean daje mi wymierne efekty w postaci zwiększonej efektywności, zmniejszenia kosztów oraz głębszej satysfakcji z wykonywanej pracy i wzrost ilości czasu wolnego. Chciałbym przekazać Ci wszystkie te korzyści - czytelniku i słuchaczu bloga "Lean Po Polsku" – mówi.

Misja projektu 

“LEAN Po Polsku - Sławomir Szczepaniec” jest udostępnianie wiedzy fachowej na temat kultury i narzędzi LEAN oraz zasad KAIZEN jak najszerszej grupie społeczeństwa, tak aby podnosić jakość życia zawodowego i prywatnego każdego Polaka.  W tym celu Czytelnikom bloga przekazuję recenzje książek oraz szkoleń zawsze dbając o wysoki poziom merytoryczny publikacji. Wraz z przyjaciółmi z branży LEAN prowadzimy edukację studentów i współpracujemy z kołami studenckimi uczelni wyższych.

Jako dziennikarz

Nagrałem kilkaset podcastów i napisałem kilkadziesiąt artykułów/recenzji na temat narzędzi i kultury “szczupłego zarządzania”. Opublikowałem kilka artykułów w piśmie “Szef Utrzymania Ruchu” wraz z najlepszymi fachowcami
branży. Moje materiały są dostępne w mediach społecznościowych: LinkedIN, Facebook i YouTube.

Jako promotor marki

Współpracowałem w przeszłości z czołowymi firmami branży konsultingowej (np. ABK, IDP, LUQAM i wydawnictwami w Polsce
(np. Wydawnictwo LEI Polska) oraz uczelniami (WSB Wrocław, Politechnika Śląska) i fundacjami (Lean Education).

Zapraszam do współpracy firmy i osoby zajmujące się Lean, branżę konsultingową  i wydawniczą. Wysoką jakościa publikacji zdobyłem już ponad 6000 followersów w  mediach społecznościowych – a ich liczba stale rośnie (06.2019)  Promując Państwa markę pomogę Państwu rozwinąć działalność gospodarczą,  pomagając jednocześnie powiększyć świadomość społeczną na temat kultury LEAN w  Polsce. 

Z wyrazami szacunku

Sławomir Szczepaniec 
dziennikarz / promotor marki / inżynier

Referencje

Rekomendacja
Rekomendacja
Rekomendacja
Rekomendacja
Rekomendacja
Rekomendacja

Znajdź mnie na